تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیون روشن شهرک نفت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18182.html

۱۳۹۴/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶

مواد غذایی‌ای که موجب یبوست می‌شود

یک متخصص طب سنتی مواد غذایی‌ای را که موجب بروز یبوست می‌شود, تشریح کرد.

قُل قُل:یک متخصص طب سنتی مواد غذایی‌ای را که موجب بروز یبوست می‌شود, تشریح کرد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازتسنیم, مجید انوشیروانی با اشاره به اینکه وجود یبوست به عوارض آلودگی هوا اضافه می‌کند, اظهار داشت: در دیدگاهی تلفیقی و با نگاه به طب سنتی بیماری‌های روده، به‌ویژه اختلالات دفعی روده، بر سلامت ریه اثرگذار - قیمت الو قلیون روشن شهرک نفت - هستند و یبوست در دیدگاه طب ایرانی - قیمت الو قلیون روشن شهرک نفت - یکی از زیان‌آورترین این اختلالات است.


به‌گفته وی باید توجه کرد که یبوست فقط به‌معنی خشکی مدفوع یا دفع دیر به دیر آن نیست. در نگاه طب ایرانی، دفع فضولات از راه روده، باید دست‌کم روزی یک بار، بدون نیاز به زور زدن و توقف طولانی و بدون خستگی روی دهد و فضولات روده با قوام معتدل (نه رقیق و نه سفت و خشک) خارج شوند.


این متخصص طب سنتی افزود: خوراکی‌هایی مانند غذاهای خشک، عدس‌پلو، موز سفت، میوه‌های ترش مانند "به" ترش و انار ترش، سنجد، خرمالوی گس، سرکه و آبغوره و ترشی‌های دیگر، در ایجاد یا پیدایش یبوست نقش دارند.


انوشیروانی عنوان کرد: مصرف ادویۀ بسیار گرم و خشک - قیمت الو قلیون روشن شهرک نفت - مانند زنجبیل, خردل و فلفل نیز در صورت تکرار یا زیاده‌روی، به یبوست منجر می‌شود؛ - قیمت الو قلیون روشن شهرک نفت - یبوست امروزه ناشی از تجمع مواد بلغمی فراوان، انباشتگی گازهای فشرده (ریح) در امعاء و ضعف امعاء است.


وی اضافه کرد: خوردنی‌های سرد و تَر و بلغم‌زا - قیمت الو قلیون روشن شهرک نفت - مانند ماست, لبنیات، میوه‌ها و سبزیجاتی مانند خیار, آلو, کاهو و اسفناج باید با احتیاط باشد و توصیه - قیمت الو قلیون روشن شهرک نفت - به مصرف خوراکی‌های مرطوب یا پُرفیبر را نباید همیشه سودمند دانست، اگرچه در ابتدا با لغزنده شدن مسیر روده، ممکن است دفع قدری آسان‌تر به نظر برسد.


این متخصص طب سنتی ادامه داد: توصیۀ همگانی برای درمان یبوست، بسیار دشوار است زیرا یبوست دارای اقسام متفاوتی است که هریک به تدابیر و درمان‌های خاص خود نیازمندند اما می‌توان گفت که خوردن انجیر رسیده یا انجیر خشک خیسانده در آب و گلاب، برای کاهش بیشتر یبوست‌ها سودمند است.


انوشیروانی خاطرنشان کرد: مصرف سالادی شامل هویج رنده‌شده همراه با سبزیجات گرم مانند شِوید, نعناع و ریحان و به‌همراه پودر آویشن شیرازی با قدری روغن زیتون انتخاب بهتری برای مبتلایان یبوست بلغمی است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram