تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل الو قلیان درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 22095.html

۱۳۹۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۵

کیفیت شیر مدارس زیرسوال؟

سلامت نیوز : شیرهای توزیعی در مدارس، کیفیت ندارد. این را هم دانش آموزان و والدینشان می‌گویند و هم واقعیتی است که با یکبار مصرف شیرها می‌توان به آن پی برد. شیرهایی که هفته ای دو تا سه بار در مدارس باید توزیع شود، با هزار سلام و صلوات به دست دانش آموزان رسیده اما شواهد حاکی...

قُل قُل : شیرهای توزیعی در مدارس، کیفیت ندارد. این را هم دانش آموزان و والدینشان می‌گویند و هم - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - واقعیتی است که با یکبار مصرف شیرها می‌توان به آن - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - پی برد. شیرهایی که هفته ای دو تا سه بار در مدارس باید توزیع شود، با هزار سلام و صلوات به دست دانش - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - آموزان رسیده اما شواهد حاکی است از کیفیت لازم برخوردار نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - از سایت قانون ؛ این در شرایطی است که مسئولان آموزش و پرورش ادعا دارند کیفیت این شیرها به حد كافي بالاست و می‌تواند تاثیری مثبت در سلامت دانش آموزان بگذارد. توزیع شیر در مدارس که چند سالی است به خصوص در مدارس ابتدایی دنبال می‌شود، با وجود اعتبارات میلیاردی - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - که برای آن پیش بینی شده، اما مشکلات بسیاری در نظام توزیع داشته و هم اکنون کیفیت آن زیر سوال است.

اعتبار 245 میلیاردی شیر مدارس
توزیع شیر در مدارس امسال از اوایل آذرماه آغاز شده و به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش 140 - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - میلیارد تومان برای آن پیش بینی شده است. داريوش احمدي، دبیر کمیته ملی شیر وزارت آموزش و پرورش اظهارمی‌دارد: روند توزيع شير در مدارس ابتدايي و متوسطه دوره اول، در بسياري از استان‌ها از16 آذر - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - ماه آغاز شده و به‌تدريج با اعلام آمادگي - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - شركت‌هاي لبني، توزيع شير سالم مدارس - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - انجام شده و در آخرين گزارش‌هاي دريافتي شير در تمامي استان‌ها و مناطق حتي مناطق محروم نيز توزيع مي شود.وي درباره نحوه توزيع - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - شير در - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - مناطق محروم كشور گفت که شير در اين مناطق نيز توزيع مي شود. تنها در برخي از مناطق صعب العبور گرمسير كه بايد - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - شير استريل شده توزيع شود، روند اندكي طولاني شده كه اين موضوع نيز به دليل برگزاري مناقصه براي خريداري كردن شير استريل شده است.

وی با بیان اینکه تا پايان سال بايد در مدارس ابتدايي و متوسطه اول 25 تا 26 نوبت شير توزيع - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - شود در توضيح تفاوت شير پاستوريزه و استريل شده، تصریح می‌کند: در برخي نقاط گرمسيري و صعب‌العبور ناگزير بايد از شير استريل استفاده شود كه اين نوع شير با توجه به بسته بندي خاص و فرآيند توليد تقريبا صدتومان گران‌تر از شير پاستوريزه است و گرنه تفاوتي در كيفيت شير وجود ندارد.احمدي اما درباره كيفيت شیر توزیعی در مدارس معتقد است که شير توزيعي در - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - مدارس - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - از سالم ترين شيرهاي موجود برابر شاخص‌هاي استاندارد است و دستگاه‌هاي نظارتي از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بر كيفيت سلامت شير از مبدا تا مقصد كنترل مي كنند.

سه بار نمونه برداری از کیفیت شیر
"شير مدارس براي دانش آموزان تنها شيري است كه سه بار نمونه برداري مي شود. به اين معنا كه ناظران كيفي هم از شير كارخانه، شير توزيع شده در سطح مدرسه و شير در مسير حمل و نقل نمونه برداري مي‌كنند تا هيچ شائبه‌اي در بحث كيفيت وجود نداشته باشد." این گفته‌های احمدی است که تاکید می‌کند شیر توزیعی در مدارس سالم و با کیفیت است و بر اساس آخرین استانداردها عرضه می‌شود.به گفته وی، مطرح شدن موضوع بی‌کیفیتی شیر مدارس درست نیست چرا که شیر توزیعی در مدارس همانند شیرهای توزیع شده در شبکه لبنیات کشور از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

وی - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - خاطرنشان می‌کند: در مجموع 9 میلیون دانش آموز و کارکنان شاغل آموزش و پرورش تحت پوشش قرار گرفته‌اند و شیر در دو نوع پاستوریزه و استریل با ماندگاری طولانی مدت ویژه مناطق دوردست و صعب‌العبور - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - با حجم 200 سی سی و با شاخصه 5/2 درصد چربی در مدارس عرضه می‌شود و مصرف کنندگان با خیالی آسوده می‌توانند شیرهای توزیعی را مصرف کنند. دبیر کمیته ملی شیر وزارت آموزش و پرورش در رابطه با کیفیت شیرهای توزیع شده در سطح مدارس افزود: ما این ادعا را داریم که با حضور نمایندگان کمیته ملی شیر، موسسه استاندارد، وزارت بازرگانی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان حمایت نظارت بهینه - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - اعمال می‌شود و به همین دلیل احتمال تقلب یا توزیع شیر نامرغوب بسیار کم - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - است.وی اضافه می‌کند: احتمال فساد شیر ممکن است در زمان انتقال از کارخانه یا در مدارس به دلیل قرار دادن شیر در کنار وسایل گرمایشی صورت گیرد و این مسئله ارتباطی به کیفیت شیر ندارد.

البته گفته‌های دبیر کمیته توزیع - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - شیر مدارس وزارت آموزش و پروش را مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی تهران نیز تایید می‌کند و با اشاره به اهمیت سلامت و بهداشت شیر توزیعی در مدارس می‌گوید: خطوط تولید محصولات لبنی - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - کارخانه پگاه تهران مورد بازدید قرار گرفت و تمام محصولات آن مطابق استاندارد و از کیفیت خوب برخوردار است.به گفته مسلم بیات، هیات فنی بازرسان استاندارد، واحدهای تولیدی طرف قرارداد - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - وزارت آموزش وپرورش را به طور کامل بازرسی و از سلامت شیر توزیعی در - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - مدارس اطمینان پیدا کردند. در این بازدید سه ساعته، محصولات لبنی کارخانه پگاه تهران از نظر آلودگی‌های میکروبی و شیمیایی و دیگر ملزومات استاندارد ملی آزمایش شدند.به گفته بیات، نتیجه آزمایش‌ها و نمونه‌های - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - گرفته شده بیانگر سلامت محصولات تولیدی این کارخانه است بنابراین می‌توان به مصرف کنندگان، دانش آموزان و متولیان امر اطمینان داد که شیر - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - توزیعی - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - در مدارس کاملا - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - بهداشتی، با کیفیت و منطبق با استاندارد است.


شیر مدارس، پروتئین ندارد؟
اما در کنار اخبار تایید کیفیت شیر مدارس توسط آموزش و پرورشی‌ها، مجید حاجی فرجی رئیس انستیتو تغذیه می‌گوید که شیر مدارس آن کیفیتی که باید - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - داشته باشد، ندارد. وی اظهارمی‌دارد: اخیرا تحقیقی در این خصوص انجام نشده است. ولی چند سال پیش به منظور اینکه شیر مدارس را با کلسیم و ویتامین - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - D غنی کنیم تحقیقی را روی شیر مدارس انجام دادیم. در - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - این تحقیق مشخص شد که کیفیت شیر حتی از - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - لحاظ مواد مغذی و درشت مغذی از جمله پروتئین نیز پایین است.وی ادامه داد: توصیه ما به وزارت بهداشت و آموزش و پرورش این بود که حداقل یک وعده شیر که به کودکان داده می‌شود میان وعده فرد را از لحاظ انرژی و پروتئین تامین کند و به همین دلیل اعلام کردیم بعد از اینکه توزیع شیر در مدارس آغاز شد علاوه بر افزایش و ارتقاي کیفیت بتوانیم غنی‌سازی شیر مدارس را با کلسیم و ویتامین دی آغاز کنیم.وی تصریح می‌کند: قطعاً این موضوع هزینه بالایی برای دولت دارد ولی چون سلامت این سرمایه‌های کشور بسیار ارزشمند است باید به آن توجه کنیم.در چنین شرایطی به نظر می‌رسد اعلام رسمی‌کیفیت شیر توزیعی در مدارس با آمار و ارقام مستند می‌تواند - قیمت تحویل الو قلیان درب منزل - نگرانی جامعه را از مصرف شیر در مدارس بر طرف کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram