تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18029.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۶

تخم خرفه عوارض هوای آلوده را کاهش می‌دهد

بک محقق طب اسلامی گفت: خرفه سرشار از گلوتاتیون است که این ماده عوارض هوای آلوده را کاهش می‌دهد, افراد می‌توانند یک قاشق چای‌خوری از تخم خرفه را در یک لیوان آب سیب ریخته و میل کنند.

قُل قُل:بک محقق طب اسلامی گفت: خرفه سرشار از - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - گلوتاتیون است که این ماده عوارض هوای آلوده را کاهش می‌دهد, افراد می‌توانند یک قاشق چای‌خوری از تخم خرفه را در یک لیوان آب سیب ریخته و میل کنند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, محسن ضیایی درباره آلودگی هوا اظهار داشت: یک ماده در عالم خلقت وجود دارد که کبد مسئول ساختن آن است به‌نام گلوتاتیون که از سه اسید آمینه به‌نام اسید - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - آمینه گلایسین، سیستئین و گلوتامیک اسید تشکیل می‌شود.


به‌گفته وی امام رضا(ع) می‌فرماید: حکمت صحبت‌های ما را بگویید مردم خودشان همه به اسلام رو می‌آورند و شیعه می‌شوند.


این سه اسید آمینه وقتی که از طریق خوراکی‌ها وارد بدن می‌شود, داخل کبد سنتز شده و به ماده گلوتاتیون تبدیل می‌شود.


این محقق طب اسلامی افزود: گلوتاتیون یکی - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - از شاهکارهای عالم خلقت است که خدا به انسان‌ها ارزانی داشته است. اگر شما راننده هستید سرب استنشاق می‌کنید، اگر در هوای آلوده تهران و شهرهای صنعتی هستید, باید کاری کنیم تا عوارض آلودگی هوا را از بدن کاهش دهیم.


ضیایی بیان داشت: چه‌چیزی باید این عوارض را کاهش دهد تا فلزات باعث کشتن افراد نشود و سرطان نگیریم؟ ماده‌ای که - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - می‌تواند این فلزات سنگین - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - را مهار کند, گلوتاتیون است.


وی - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - ادامه داد: اما - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - کبد یک ظرفیتی دارد، باید دانست که چگونه بدن گلوتاتیون بیشتری را می‌تواند جذب کند؛ سبزی اسفناج یکی از مواد غذایی است که گلوتاتیون دارد اما کبد و دستگاه گوارش گلوتاتیون اسفناج را نمی‌تواند به‌راحتی جذب کند.


این محقق طب اسلامی عنوان کرد: سبزی سیر و خرفه نیز سرشار از گلوتاتیون است اما گلوتانیون موجود در خرفه همه جذب بدن می‌شود.گلوتاتیون باعث زیبایی می‌شود.


ضیایی خاطرنشان کرد: امام جعفر - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - صادق(ع) می‌فرماید: ما می‌دانیم چرا مادرمان حضرت فاطمه(س) به مردم توصیه می‌کنند که تمام مردم علی‌الخصوص زنان سبزی خرفه مصرف کنند. البته تخم خرفه نیز - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - خواص سبزی خرفه را داراست. افراد می‌توانند یک قاشق - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - چای‌خوری از تخم خرفه را در یک لیوان آب سیب ریخته و میل کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram