تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18029.html

۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۱۶:۴۶

تخم خرفه عوارض هوای آلوده را کاهش می‌دهد

بک محقق طب اسلامی گفت: خرفه سرشار از گلوتاتیون است که این ماده عوارض هوای آلوده را کاهش می‌دهد, افراد می‌توانند یک قاشق چای‌خوری از تخم خرفه را در یک لیوان آب سیب ریخته و میل کنند.

قُل قُل:بک محقق طب اسلامی گفت: خرفه سرشار از - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - گلوتاتیون است که این ماده عوارض هوای آلوده را کاهش می‌دهد, افراد می‌توانند یک قاشق چای‌خوری از تخم خرفه را در یک لیوان آب سیب ریخته و میل کنند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, محسن ضیایی درباره آلودگی هوا اظهار داشت: یک ماده در عالم خلقت وجود دارد که کبد مسئول ساختن آن است به‌نام گلوتاتیون که از سه اسید آمینه به‌نام اسید - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - آمینه گلایسین، سیستئین و گلوتامیک اسید تشکیل می‌شود.


به‌گفته وی امام رضا(ع) می‌فرماید: حکمت صحبت‌های ما را بگویید مردم خودشان همه به اسلام رو می‌آورند و شیعه می‌شوند.


این سه اسید آمینه وقتی که از طریق خوراکی‌ها وارد بدن می‌شود, داخل کبد سنتز شده و به ماده گلوتاتیون تبدیل می‌شود.


این محقق طب اسلامی افزود: گلوتاتیون یکی - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - از شاهکارهای عالم خلقت است که خدا به انسان‌ها ارزانی داشته است. اگر شما راننده هستید سرب استنشاق می‌کنید، اگر در هوای آلوده تهران و شهرهای صنعتی هستید, باید کاری کنیم تا عوارض آلودگی هوا را از بدن کاهش دهیم.


ضیایی بیان داشت: چه‌چیزی باید این عوارض را کاهش دهد تا فلزات باعث کشتن افراد نشود و سرطان نگیریم؟ ماده‌ای که - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - می‌تواند این فلزات سنگین - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - را مهار کند, گلوتاتیون است.


وی - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - ادامه داد: اما - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - کبد یک ظرفیتی دارد، باید دانست که چگونه بدن گلوتاتیون بیشتری را می‌تواند جذب کند؛ سبزی اسفناج یکی از مواد غذایی است که گلوتاتیون دارد اما کبد و دستگاه گوارش گلوتاتیون اسفناج را نمی‌تواند به‌راحتی جذب کند.


این محقق طب اسلامی عنوان کرد: سبزی سیر و خرفه نیز سرشار از گلوتاتیون است اما گلوتانیون موجود در خرفه همه جذب بدن می‌شود.گلوتاتیون باعث زیبایی می‌شود.


ضیایی خاطرنشان کرد: امام جعفر - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - صادق(ع) می‌فرماید: ما می‌دانیم چرا مادرمان حضرت فاطمه(س) به مردم توصیه می‌کنند که تمام مردم علی‌الخصوص زنان سبزی خرفه مصرف کنند. البته تخم خرفه نیز - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - خواص سبزی خرفه را داراست. افراد می‌توانند یک قاشق - قیمت تحویل قلیان روشن قیطریه - چای‌خوری از تخم خرفه را در یک لیوان آب سیب ریخته و میل کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram