تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس الو قلیون آپادانا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18314.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۹

دستگاه‌های لاغری موضعی به هیچ وجه درمان چاقی محسوب نمی‌شوند

سلامت نیوز:دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران درباره تجهیزات درمان موضعی لاغری اعم از کرایولیپولیز، لیپوماتیک و ...گفت: این گروه از درمان‌ها تحت عنوان بادی کانتورینگ منحصر به وجوه زیبایی و ظاهری بوده و به هیچ وجه درمان چاقی و اضافه وزن به حساب...

قُل قُل:دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران درباره تجهیزات درمان موضعی لاغری اعم از کرایولیپولیز، لیپوماتیک و - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - ...گفت: این گروه از درمان‌ها تحت عنوان بادی کانتورینگ منحصر به وجوه زیبایی و ظاهری بوده و به هیچ وجه درمان چاقی و اضافه وزن به حساب نمی‌آیند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده غدد درون ریز ومتابولیسم دانشگاه شهید بهشتی دکتر محمد هاشمی درباره کارایی و اثربخشی داروهای جدید درمان چاقی که در داروخانه ها موجود اند و خاصیت دفع چربی دارند گفت: اساسا درمان اصلی چاقی اصلاح شیوه زندگی به مفهوم - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - رعایت الگوی صحیح تغذیه و فعالیت بدنی مناسب است و بدون - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - در نظر گرفتن این دو اصل سایر درمان‌ها فاقد پشتوانه علمی هستند.


وی افزود: در این - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - میان داروهایی هستند که می‌توانند به فراخور وضعیت بیمار به روند کاهش وزن ایشان اندکی کمک کنند اما باید در نظر داشت دارو تنها و تنها با تجویز پزشک و تهیه از مراکز مجاز عرضه دارو که داروخانه‌ها هستند، اجازه مصرف پیدا می‌کنند.


دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران با تاکید بر اینکه عمدتا داروهای تبلیغ شده در رسانه‌ها داروهای غیرمجاز هستند گفت: دارو یک کالای - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - مصرفی معمولی نیست تا افراد به تشخیص خود آن را انتخاب کرده و مصرف کنند. دارو - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - کالایی است که با توجه به نیاز بیمار و در نظر گرفتن مضرات و منافع آن فقط بایستی توسط پزشک تجویز شود، بنابراین تهیه دارو از منابعی غیر از داروخانه‌ها و بدون تجویز پزشک قطعا مردود است.


وی همچنین درباره تجهیزات درمان موضعی لاغری اعم از کرایولیپولیز، لیپوماتیک و ...گفت: این گروه از درمان‌ها تحت عنوان بادی کانتورینگ منحصر به وجوه زیبایی و ظاهری - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - بوده و به هیچ وجه - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - درمان چاقی و اضافه وزن به حساب نمی‌آیند.


هاشمی افزود: گرچه برخی از این - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - روش‌ها مشروط بر سلامت تکنولوژی بکار رفته و کاربرد توسط - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - مراکز مجاز ارائه خدمات می‌توانند به کاهش سایز بیماران در کنار درمان اصلی (اصلاح شیوه زندگی) کمک کنند ولی هیچکدام - قیمت سرویس الو قلیون آپادانا - به تنهایی درمان چاقی محسوب نمی‌گردند.

- قیمت سرویس الو قلیون آپادانا -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram