تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 20085.html

۱۳۹۳/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۸

واکسینه شدن دستگاه گوارش با سبزی

سلامت دستگاه گوارش موضوعی است که هر اندازه به آن پرداخته شود، بازهم جای بحث دارد. یکی از روش‌های مورد علاقه بسیاری از مردم برای داشتن دستگاه گوارش سالم، رژیم غذایی حاوی فیبر است. فیبر مانع یبوست می‌شود و خطر ابتلا به برخی بیماری‌های التهابی روده را کاهش می‌دهد.

قُل قُل: - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - سلامت دستگاه گوارش موضوعی است که هر اندازه به آن پرداخته شود، بازهم جای بحث دارد. یکی از روش‌های مورد علاقه بسیاری از مردم برای داشتن دستگاه گوارش سالم، رژیم غذایی حاوی فیبر است. فیبر مانع یبوست می‌شود و خطر ابتلا به - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - برخی بیماری‌های التهابی روده - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - را کاهش می‌دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران «برادلی ویلکاس» متخصص تغذیه و استاد دانشگاه هاوایی می‌گوید: آنزیم‌های تجزیه فیبر محلول(فیبر محلول در بلغور، جودوسر، میوه‌ها، دانه‌ها و عدس وجود دارد) در معده وجود ندارد بنابراین این مواد غذایی در روده بزرگ تجزیه و به زنجیره کوتاه اسیدهای چرب متصل می‌شوند و یک ماده ژله‌ای - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - مانند در روده تشکیل می‌دهند. زنجیره کوتاه اسیدهای چرب در روده همانند سوخت یا بنزین عمل می‌کنند و مسئول سوخت و ساز بدن هستند و به طور کلی از سیستم ایمنی بدن حمایت می‌کنند.

فیبرها از آن دسته مواد غذایی هستند که با محدود کردن اشتها باعث لاغری می‌شوند. تحقیقات - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - همچنین نشان می‌دهد، - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - فیبر خطر ابتلا به دیابت و بیماری‌های قلبی عروقی را کم می‌کند - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - و حتی در بهبود حافظه و خلق و خو نیز - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - مؤثر است.مطالعات دانشگاه روچستر نشان می‌دهد، اغلب مردم کمتر از نصف مقدار توصیه شده در روز فیبر دریافت می‌کنند و این مقدار برای افراد با رژیم غذایی کم کربوهیدرات به مراتب پایین‌تر است. این متخصصان - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - تغذیه، مصرف 21 تا 25 گرم فیبر را در روز برای زنان و 31 تا 38 گرم را برای مردان توصیه می‌کنند. این رژیم غذایی براحتی با ترکیب غذاهای مغذی و غنی از فیبر قابل جبران است.اسفناج و کلم بروکلی و دیگر - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - سبزیجات مقدار بسیار اندکی کالری - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - داشته و فیبر زیادی را تأمین می‌کنند.

کلم له شده همراه با روغن نارگیل یا روغن حیوانی یک عصرانه سرشار از فیبر برای کودکان و نوجوان است. برخی از سبزیجات غنی از فیبر - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - عبارتند از: یک عدد کنگر فرنگی - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - متوسط 10گرم فیبر، یک فنجان کلم بروکلی پخته شده 5 گرم فیبر، یک فنجان جوانه بروکسل 4گرم فیبر و - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - یک فنجان کلم پیچ 3گرم فیبر دارد.

انواع توت‌ها بویژه تمشک منبع غنی از فیبر هستند. دسر توت تازه با دارچین و بادام رنده شده در هر وعده 10گرم نیاز بدن به فیبر را تأمین می‌کند. مصرف کره و بادام همراه با تکه‌های سیب سرشار از فیبر است. بعضی از میوه‌های پرفیبر مانند یک فنجان تمشک 8گرم فیبر، یک فنجان زغال اخته 4گرم فیبر و یک سیب کوچک 4گرم فیبر دارد.

عدس - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - و دیگر حبوب منبع خوبی از فیبر و پروتئین گیاهی هستند. سیب زمینی و - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - بذر گنه گنه به بسته فیبر شهرت - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - دارند. برخی از کربوهیدارت‌های نشاسته دار پرفیبر عبارتنداز: یک فنجان عدس 16 گرم فیبر، یک فنجان لوبیا 13 گرم فیبر، یک فنجان - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - لوبیا قرمز 13گرم فیبر و یک عدد سیب زمینی متوسط 4گرم فیبر دارد. از فیبر چربی‌های خوب هم غافل نشوید. آجیل، دانه‌ها و ریز مغذی‌ها منابع سالم چربی - قیمت سرویس قلیان روشن ستارخان - هستند که با پروتئین، مواد مغذی و فیبر بسته‌‌بندی شده‌اند. استفاده از دانه کتان در سالاد یک وعده غذایی سرشار از فیبر است. یک چهارم فنجان بادام حاوی 4گرم فیبر است و2 قاشق غذاخوری دانه کتان 5گرم فیبر دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram