تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18362.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۱

این خواص ویتامین D را نمی دانستید

ویتامین D معجزه گر است و دلیل هم دارد: دریافت کافی ویتامین D می تواند شما را در برابر هر چیزی محافظت کند، از سرطان و افسردگی گرفته تا بیماری قلبی و مرگ زودرس. همه درباره ویتامین نور خورشید شنیده ایم اما شاید اطلاع کافی از خواص آن نداشته باشیم. این ویتامین خواصی دارد که با شنیدن آن نادیده گرفتنش برایتان دشوار می شود.

قُل قُل: ویتامین D معجزه گر است و دلیل هم دارد: دریافت کافی ویتامین D می تواند شما را در برابر هر چیزی محافظت کند، از سرطان و افسردگی گرفته تا بیماری قلبی و - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - مرگ زودرس. همه درباره ویتامین نور خورشید شنیده ایم اما شاید اطلاع کافی از خواص - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - آن نداشته باشیم. این ویتامین خواصی دارد که با شنیدن آن نادیده گرفتنش برایتان دشوار می شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، برای خانم ها و آقایان - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - روزانه 600 IU ویتامین D توصیه می شد، اما تحقیقات اخیر نشان داده این مقدار بسیار کم است. اخیرا گفته شد بالاترین مقدار ویتامین D که می توان دریافت کرد 4000 IU است اما اگر - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - می - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - خواهید از - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - بیشترین مزایای این ویتامین برخوردار شوید باید 7000 IU در طول روز مصرف کنید.


1- آسیب چشم ها را از بین می برد

یکی از دلایل اصلی اینکه بعد از 50 سالگی چشم ها ضعیف می شوند دژنراسیون ماکولا وابسته به سن است، پیشرفت - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - آهسته تاری - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - دید که نزدیک به مرکز چشم اتفاق می افتد و مانع آن می شود که روبرو را واضع ببینیم. دچار شدن به این مشکل بیشتر با سن، ژنتیک و نژاد در ارتباط است. مواردی نیز به خودمان مربوط است مانند سیگار نکشیدن، مرتب ورزش کردن، و خوردن سبزیجاتی مانند کلم می تواند - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - به وضوح دید کمک کند. تحقیقات اخیر نشان داده تامین ویتامین D مورد نیاز بدن نیز می تواند کمک کند، - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - حتی اگر ژنتیک بر علیه شما باشد.


2- می تواند اسپاسم عضلانی را رفع کند

یکی از نقش های بزرگ ویتامین D در بدنمان این است که به عضلات کمک می کند کلسیم جذب کنند تا از این راه قوی شوند و عملکردی بهتر از خود نشان دهند. تحقیقات نشان داده یکی از دلایل اصلی گرفتگی و اسپاسم عضلات دریافت ناکافی ویتامین D است.


3- می تواند اضافه کردن وزن را آهسته کند

یکی از مشکلاتی که برای بیشتر - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - ما پیش - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - می آید این است که در گذر زمان و بدون اینکه متوجه شویم مقدار زیادی وزن اضافه می کنیم. یکی از خواص ویتامین D این است که پروسه اضافه شدن وزن را کند می کند. در این زمینه تحقیقات گسترده ای هم صورت گرفته و تاثیر ویتامین D ثابت شده است.


4- درد فیبرومیالژیا را کاهش می دهد

نشانه های فیبرومیالژیا درد و خستگی مزمن عضلات و افسردگی و اضطراب حاصل از آن است. ممکن است بسیاری از ما نام این بیماری را نشنیده باشیم اما کسانی که با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند همیشه از درد آن شکایت دارند. خبر خوب برای چنین بیمارانی این است که چیزی به سادگی ویتامین D - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - می تواند تا حدود زیادی دردشان را تسکین دهد. در - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - یک آزمایش برای 20 هفته به دو گروه از زنان ویتامین D و قرصی شبیه دارو داده شد، سپس برای 24 هفته ی دیگر این خانم ها زیر نظر - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - قرار گرفته شدند، حتی بعد از درمان هم خانم هایی که ویتامین - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - D - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - گرفته - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - بودند درد کمتری احساس می کردند.


5- بعد از یائسگی می تواند کلسترولتان را کنترل کند

افرادی که به اندازه کافی ویتامین D دریافت می کنند قطعا کمتر در خطر بیماری های قلبی قرار دارند. اما خانم هایی که به دوران یائسگی رسیده اند - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - می توانند بیش از اینها از مزیت ویتامین D سود ببرند. در یک تحقیق که روی 600 خانم انجام شد، محققان بعد از 2 سال تجویز 1000 - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - میلی گرم کلسیم و 400 IU ویتامین D به صورت روزانه متوجه شدند LDL یا همان کلسترول بد در این خانم ها 4.5 میلی گرم کاهش یافته است. مقدار ویتامین D دریافتی هرچقدر بیشتر باشد کاهش در LDL نیز بیشتر خواهد بود.


6- می تواند خطر فیبروئید رحم را کاهش دهد

فیبروئید رحم تومورهای غیر سرطانی هستند که در - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - دیواره رحم رشد می کنند. از آنجا که این تومورها می توانند به اندازه یک گریپ فروت رشد کنند، برای خانمی که به آن دچار است بسیار دردناک و ناراحت کننده خواهد بود. خانم هایی که فیبروئید های کوچکی دارند حتی متوجه آنها نیز نمی شوند. به نظر می رسد علت این تومورها هورمون ها و ژنتیک باشد. در یک تحقیق که سال 2013 انجام شد - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - محققان متوجه شدند - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - ویتامین D نیز می تواند در این میان نقش ایفا کند. کسانی که ویتامین D مصرف - قیمت سرویس قلیان روشن ولیعصر - می کنند تا 32 درصد کمتر در خطر فیبروئید ها هستند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram