تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18145.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۸

خرمالو بهترین پاک‌کننده کبد و معده

متخصص تغذیه با اشاره به خواص درمانی و تغذیه‌ای خرمالو گفت: این میوه سرشار از ویتامین A ،B و C بوده و از ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی و سرطان پیشگیری می‌کند.

قُل قُل:متخصص تغذیه با اشاره به خواص درمانی و تغذیه‌ای خرمالو گفت: این میوه سرشار از ویتامین A ،B و C بوده و از ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی و سرطان پیشگیری می‌کند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازفارس،مرتضی صفوی در رابطه با خواص درمانی و تغذیه‌ای خرمالو اظهار داشت: خرمالو - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - یکی از میوه‌هایی به - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - شمار رفته که از لحاظ خواص درمانی شبیه گوجه‌فرنگی بوده و مصرف آ‌ن به دلیل وجود آنتی‌اکسیدان‌های فراوان از ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی پیشگیری می‌کند.
وی افزود: خرمالو یک میوه پاییزی پرطرفدار بوده و سرشار از ویتامین C و بتاکاروتن است بنابراین تقویت‌کننده سیستم ایمنی محسوب شده و دارای ارزش غذایی فراوان است.


متخصص تغذیه با اشاره به اینکه درخت خرمالو را می‌توان از طریق پیوند زدن افزایش داد، گفت: در صورت رسیدگی به درخت خرمالو این درخت می‌تواند تا صد سال عمر داشته باشد - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - و ارتفاع حدود 9 متر را در - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - بر گیرد.


صفوی ادامه داد: میوه خرمالو شبیه میوه‌های دانه‌دار پس از برداشت از درخت به رسیدن ادامه داده و در جاهای مختلفی از دنیا کاشت و برداشت - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - می‌شود ولی بر اساس تحقیقات این میوه منشأ ژاپنی دارد و به دلیل ویتامین‌ها و مواد معدنی آن بهترین پاک‌کننده کبد و معده است.


وی بیان کرد: - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - خرمالو دارای ویتامین B، A و C بوده و دارای کلسیم، گوگرد و فسفر است. همچنین مواد قندی موجود در آن برای بیماران مبتلا - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - به - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - دیابت ضرری ندارد البته به شرطی که قند موجود در خرمالو در رژیم غذایی آنها محاسبه شود.


به گفته صفوی صد گرم خرمالو و یا به عبارتی یک عدد از این - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - میوه دارای 79 تا 80 کالری است و در یک عدد خرمالو - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - 4 دهم گرم چربی، 3 دهم میلی‌گرم آهن و 11 میلی‌گرم ویتامین C - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - وجود دارد. همچنین خرمالو دارای 2710 واحد بین‌المللی ویتامین A است - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - و مصرف یک عدد آن طی یک روز نیمی از ویتامین A بدن را تأمین می‌کند.


متخصص تغذیه خاطرنشان کرد: خرمالو به دلیل وجود رنگدانه‌های موجود در آن سرشار از ویتامین C و - قیمت سرویس قلیان فوری قیطریه - A بوده بنابراین ضد بیماری‌های قلبی و عروقی ،سرطان و آب‌ مروارید به شمار می‌رود لذا مصرف روزانه خرمالو در فصل پاییز و زمستان برای افراد و جهت حفظ سلامتی آنها توصیه می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram