تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18347.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۵

نوشابه انرژی زای «Red BUll» مجوز ندارد

رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو، تاکید کرد: نوشابه انرژی زا «Red BUll»، از نظر بهداشتی و شرعی شبهه ناک است و برای این فرآورده مجوزی صادر نشده است.

قُل قُل: رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو، تاکید کرد: نوشابه انرژی زا «Red BUll»، از نظر بهداشتی و شرعی شبهه ناک است و برای این فرآورده مجوزی صادر نشده است.

به گزارش - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر بهروز جنت ضمن قاچاق دانستن نوشیدنی «رد بول» که عنوان می شود حاوی اسپرم گاو است، - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - اظهارداشت: سازمان غذا و دارو به هیچ وجه برای این محصول و دیگر محصولاتی که از نظر بهداشتی و - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - شرعی شبهه ناک هستند مجوزی صادر نکرده و نخواهد نمود.

وی افزود: فرآورده ای مجوز ورود به کشور را خواهد یافت که از بررسی سازمان و آزمایش های دقیق، علمی و موشکافانه آن سربلند بیرون بیاید و با موازین شرعی و بهداشتی مغایرتی نداشته باشد.

مدیر کل بازرسی و نظارت بر عملکرد سازمان غذا - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - و دارو، واردات تمامی فرآورده های غذایی موجود در کشور را منوط به کسب مجوز از سازمان غذا و دارو دانست و با پذیرفتن وجود برخی محصولات قاچاق در سطح عرضه عنوان کرد: با توجه به مسئولیت محوله از سوی قانون نظارت بر کالاهای - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - سلامت محوربر عهده سازمان غذا و - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - دارو است و سازمان نیز در تعاملات فرابخشی که با ارگان های دیگر دارد به مسئله مبارزه با محصولات قاچاق اهتمام جدی می ورزد.

جنت ادامه داد: با توجه به آنکه کنترل مرزها به عهده وزرات بهداشت نيست از دستگاه های خدوم اطلاعاتی، امنيتی و انتظامی می خواهیم ما را در مبارزه بیش از بیش - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - با این پدیده شوم که علاوه بر اقتصاد کشور، در تهدیدی به مراتب بالاتر سلامت هموطنانمان را نشانه گرفته است یاری دهند تا بدین وسیله و با کمک یکدیگر بتوانيم از واردات محصولات قاچاق و - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - تقلبی به کشور ممانعت به عمل آید.

وی با یادآوری اینکه بر تمام کالای سلامت محور نظارت وجود دارد و بهداشت محیط و نیروی انتظامی در چارچوب وظایف خود حتما و مانند همیشه به - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - وجود محصولات تقلبی و قاچاق در سطح عرضه خواهند - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - پرداخت به مردم توصیه کرد: صرفا از محصولاتی که آرم سازمان غذا و دارو بر آنها درج گردیده است، استفاده کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram