تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18347.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۹ - ۱۵:۱۵

نوشابه انرژی زای «Red BUll» مجوز ندارد

رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو، تاکید کرد: نوشابه انرژی زا «Red BUll»، از نظر بهداشتی و شرعی شبهه ناک است و برای این فرآورده مجوزی صادر نشده است.

قُل قُل: رئیس مرکز تحقیقات حلال سازمان غذا و دارو، تاکید کرد: نوشابه انرژی زا «Red BUll»، از نظر بهداشتی و شرعی شبهه ناک است و برای این فرآورده مجوزی صادر نشده است.

به گزارش - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر بهروز جنت ضمن قاچاق دانستن نوشیدنی «رد بول» که عنوان می شود حاوی اسپرم گاو است، - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - اظهارداشت: سازمان غذا و دارو به هیچ وجه برای این محصول و دیگر محصولاتی که از نظر بهداشتی و - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - شرعی شبهه ناک هستند مجوزی صادر نکرده و نخواهد نمود.

وی افزود: فرآورده ای مجوز ورود به کشور را خواهد یافت که از بررسی سازمان و آزمایش های دقیق، علمی و موشکافانه آن سربلند بیرون بیاید و با موازین شرعی و بهداشتی مغایرتی نداشته باشد.

مدیر کل بازرسی و نظارت بر عملکرد سازمان غذا - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - و دارو، واردات تمامی فرآورده های غذایی موجود در کشور را منوط به کسب مجوز از سازمان غذا و دارو دانست و با پذیرفتن وجود برخی محصولات قاچاق در سطح عرضه عنوان کرد: با توجه به مسئولیت محوله از سوی قانون نظارت بر کالاهای - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - سلامت محوربر عهده سازمان غذا و - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - دارو است و سازمان نیز در تعاملات فرابخشی که با ارگان های دیگر دارد به مسئله مبارزه با محصولات قاچاق اهتمام جدی می ورزد.

جنت ادامه داد: با توجه به آنکه کنترل مرزها به عهده وزرات بهداشت نيست از دستگاه های خدوم اطلاعاتی، امنيتی و انتظامی می خواهیم ما را در مبارزه بیش از بیش - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - با این پدیده شوم که علاوه بر اقتصاد کشور، در تهدیدی به مراتب بالاتر سلامت هموطنانمان را نشانه گرفته است یاری دهند تا بدین وسیله و با کمک یکدیگر بتوانيم از واردات محصولات قاچاق و - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - تقلبی به کشور ممانعت به عمل آید.

وی با یادآوری اینکه بر تمام کالای سلامت محور نظارت وجود دارد و بهداشت محیط و نیروی انتظامی در چارچوب وظایف خود حتما و مانند همیشه به - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - وجود محصولات تقلبی و قاچاق در سطح عرضه خواهند - قیمت سرویس قلیون روشن کاشانی - پرداخت به مردم توصیه کرد: صرفا از محصولاتی که آرم سازمان غذا و دارو بر آنها درج گردیده است، استفاده کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram