تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 21350.html

۱۳۹۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۷

ایرانیان تنها 70 کیلوگرم در سال شیر مصرف می کنند

رییس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سرانه مصرف شیر در ایران 70 تا 80 کیلوگرم در سال است در حالیکه این میزان در کشورهای توسعه یافته به 300 کیلوگرم می رسد.

قُل قُل: رییس اداره - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - بهبود تغذیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سرانه مصرف شیر در ایران 70 تا 80 کیلوگرم در سال است - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - در حالیکه این میزان در کشورهای توسعه یافته به 300 کیلوگرم می رسد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، «زهرا عبداللهی» افزود: طبق آخرین بررسی ها، میزان مصرف شیر در الگوی مصرف غذایی خانوار در مقایسه با سبد مطلوب غذایی کشور فاصله زیادی دارد؛ بطور مثال اکنون ایرانیان روزانه 190 گرم شیر و مواد لبنی مصرف می کنند، درحالیکه طبق سبد مطلوب پیشنهادی غذایی، باید حداقل 250 گرم شیر و لبنیات در - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - روز مصرف کنند.

وی - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - خاطرنشان کرد: - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - کمبود شیر موجب شکستگی خودبخودی استخوان و پوکی استخوان بویژه شکستگی استخوان لگن و ران در سالمندان می شود.

رییس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت با تاکید براینکه سرانه مصرف شیر در ایران نسبت به متوسط سرانه جهانی، خیلی پایین است، گفت: پوکی استخوان در بسیاری از موارد منجر به معلولیت می شود.

عبداللهی با اشاره به لزوم در دسترس بودن شیر برای همه اقشار افزود: شورای عالی سلامت و امنیت غذایی تصویب کرده که با بکارگیری ابزارهای حمایتی برای تولید کنندگان، قیمت شیر تولید شده پایین بیاید تا با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد.

وی گفت: دو مصوبه در این شورا تصویب شد که یکی آنها مربوط به اجرای برنامه - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - شیر مدرسه است تا توزیع شیر در مدارس حتما صورت گرفته و اعتبار آن تامین شود.

رییس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: توزیع شیر در مدارس، فرهنگ مصرف شیر بین دانش آموزان را رواج داده و بخشی از نیاز آنان را به پروتئین و کلسیم تامین می کند.

عبداللهی افزود: مصوبه دیگر شورای عالی سلامت و امنیت غذایی - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - نیز - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - مربوط - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - به این مساله است که دولت از تولید کنندگان حمایت کند تا شیر با قیمت مناسب در بازار در اختیار مصرف کنننده قرار گیرد، یعنی - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - در حد قدرت خرید مردم باشد و مردم بتوانند شیر و دیگر مواد لبنی از جمله ماست و پنیر را تهیه کنند.

وی تصریح کرد، نمی توان گفت از چه زمانی این کاهش قیمت ها اعمال - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - می شود اما به هر حال اجرای این طرح در راستای سیاست های اتخاذ شده بخش سلامت برای بهبود وضعیت مصرف شیر و افزایش سرانه - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - مصرف شیر در کشور است.

رییس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت تاکید کرد: برای اجرای این طرح لازم است حمایت های دولت - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - را داشته باشیم و از سوی دیگر بخش های مختلف از جمله بخش های بهداشت، کشاورزی و صنعت در این - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - زمینه همکاری کنند، اما اینکه - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - این مساله در شورای عالی سلامت تصویب شده و دولت از این مساله - قیمت سفارش آنلاین قلیان تجریش - حمایت کرده، گام بزرگی است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram