تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش الو قلیان نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18120.html

۱۳۹۴/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۵

اهمیت تنوع مواد غذایی در رژیم های غذایی

سلامت نیوز:دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران مشکل اضافه وزن و چاقی کودکان ونوجوانان را معضلی جهانی عنوان کرد کهدر آینده موجب تحمیل هزینه های سنگین و کاهش بهره ورزی جوامع می شود دکترمحمد هاشمی دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی توضیح داد: به دلیل...

قُل قُل:دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران مشکل اضافه - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - وزن و چاقی کودکان ونوجوانان را معضلی جهانی عنوان کرد کهدر آینده موجب تحمیل هزینه های سنگین و کاهش بهره ورزی جوامع می شود


دکترمحمد هاشمی دبیر اجرایی پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی توضیح داد: به دلیل اهمیت این موضوع، سازمان جهانی بهداشت قرار است شعار خاتمه دادن به چاقی کودکان - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - را به عنوان شعار سال های آتی مطرح و بر توجه بیشتر جوامع به این موضوع تاکید کند.


هاشمی گفت: در دهه های گذشته افراد غالبا در دهه سوم و یا چهارم زندگی خود مبتلا به چاقی و پس از حدود یک دهه مبتلا به بیماری های قلبی عروقی ناشی از چاقی و حدود 10 تا 15 سال بعد دچار - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - مرگ و میر - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - می شدند. اما در حال حاضر سن شیوع چاقی به سنین کودکی و - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - نوجوانی رسیده است و متعاقب آن، این افراد در سنین جوانی به عوارض ناشی از چاقی مانند دیابت و فشارخون بالا مبتلا می شوند.


وی افزود: این افراد نمی توانند افراد کارآمدی در جامعه باشند و در نتیجه - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - کارآمدی جامعه نیز کاهش خواهد یافت؛ بنابراین اگر امروز با مشکل چاقی در کودکان و نوجوانان مقابله نکنیم، جامعه - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - آینده ما در نتیجه داشتن افراد چاق، بهره وری کمتری نیز خواهد داشت و هزینه های درمانی و هزینه های ناشی از کارافتادگی آنها، بدنه سلامت کشور و بیمه ها را تحت فشار قرار می دهد.

هاشمی در خصوص رژیم های غذایی برای کاهش وزن تاکید کرد که در این رژیم ها، تنوع مواد غذایی رعایت شود و هیچ یک - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - از گروه های پنجگانه - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - غذایی (نان و - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - غلات، کربوهیدارت ها، لبنیات، پروتئین ها، میوه ها و سبزی ها) حذف نشود، همچنین لازم است تعادل و تناسب در مصرف میزان این مواد رعایت شود.
وی با بیان این که رژیم های غذایی فاقد این سه ویژگی مناسب نیستند، در این باره به طور خاص به رژیم هایی همچون رژیم های گیاهی اشاره کرد که در انها تنها از یک ماده غذایی مصرف شود.


هاشمی ادامه داد: در رژیم های غذایی برای - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - کاهش وزن، هیچ کمبودی نباید وجود داشته باشد زیرا مشکلاتی مانند ریزش مو، یبوست و کم خونی بروز می کند.
متخصص بهداشت عمومی و سلامت جامعه اظهار کرد: در سال های پس از جنگ جهانی دوم الگوی زندگی در جوامع بشری تغییر کرد؛ پیش از آن بیماری های متابولیک و واگیردار به عنوان عامل اصلی مرگ و میر به شمار می رفت اما - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - در قرن حاضر بیماری - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - های غیرواگیر و چاقی به عنوان عامل اصلی پیدایش گروه زیادی از بیماری ها عامل بروز - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - بسیاری از مرگ و میرها به شمار می رود.


هاشمی گفت: به طور کلی قرن حاضر را قرن اپیدمی دوقلوی چاقی و دیابت عنوان کرده اند به این معنا که این دو موضوع دوشادوش هم در بروز بیماری ها - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - و مرگ و میرها تاثیرگذار هستند.


دبیر اجرایی این کنگره در مورد محورهای برگزاری این رویداد گفت: - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - عوامل موثر بر چاقی کودکان پیش از بارداری و در دوران بارداری، چاقی در کودکان پیش از مدرسه، چاقی در نوجوانان، ورزش و چاقی، چاقی و بیماری های غیرواگیر و - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - عوامل اجتماعی روانی در ایجاد چاقی کودکان از جمله محورهای این کنگره است.
هاشمی افزود: همچنین پیشگیری از چاقی، دارودرمانی و درمان - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - های جراحی چاقی، عوارض چاقی، چاقی و جنبه های اجتماعی، چاقی و تبلیغات رسانه ای، پیامدهای اقتصادی چاقی، چاقی و کیفیت زندگی، چاقی و ارتقای سلامت و چاقی و سیاستگذاری و مداخلات از دیگر محورهای این کنگره به شمار می رود.


به گفته وی، تاکنون 420 مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شده است که از این تعداد 32 مقاله به صورت سخنرانی و مابقی به صورت پوستر ارایه می شوند.
هاشمی برگزاری هفت سمپوزیوم، هفت سخنرانی جامع - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - در رابطه با چاقی - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - و جراحی، سه کارگاه و 2 پنل را از جمله برنامه های این کنگره عنوان کرد و افزود: شرکت در این کنگره 15 امتیاز برای گروه های - قیمت سفارش الو قلیان نیاوران - تخصصی و هشت امتیاز بازآموزی برای گروه های پرستاری دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram