تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش الو قلیون آپادانا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18286.html

۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۹

این روغن‌ها را نخورید!

یک متخصص تغذیه و رژیم‎ درمانی گفت: در مصرف روزانه از روغن‎های مایع مانند زیتون، کانولا، آفتابگردان و ذرت استفاده شود.

سلامت - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - نیوز:یک متخصص تغذیه و رژیم‎ درمانی گفت: در مصرف روزانه از روغن‎های مایع مانند زیتون، کانولا، آفتابگردان و ذرت استفاده شود.


به گزارش قُل قُل به نقل از ایسنا، دکتر عزت‎الله فاضلی‎مقدم - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - بیان کرد: تغذیه نامناسب، سبک زندگی، عدم تحرک، استفاده از - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - غذاهای پرکالری از جمله عواملی هستند که منجر به ایجاد بیماری قلبی و عروقی و تشدید این بیماری شده است.


وی اظهار کرد: به علت زندگی شهری و ماشینی فعالیت بدنی اکثر افراد کم شده و در کنار این کم‎تحرکی میل به استفاده از فست‎فودها و غذاهای پرکالری بیشتر شده که این دو عامل سبب افزایش وزن و ریسک‌فاکتورها برای افزایش بیماری‎های قلبی و عروقی - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - شده است.


این عضو هیأت علمی دانشگاه لرستان با بیان اینکه - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - نوع روغن‎ها می‎تواند تاثیر سوء بر سلامت قلب داشته باشند، افزود: استفاده از روغن‎های جامد اعم از حیوانی و گیاهی در مدت زمان طولانی باعث - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - افزایش چربی‎های بد خون شده و در طولانی ‎مدت موجب انسداد و سختی عروق و نهایتا ایجاد و تشدید بیماری‎های - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - قلبی می‎شود.
این عضو هیأت علمی دانشگاه - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - لرستان اضافه کرد: در بین روغن‎ها، روغن پالم و - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - نارگیل را داریم که دارای اسید چرب اشباع هستند که به مرور زمان مصرف آنها باعث افزایش چربی‎های بد خون شده و ایجاد و تشدید بیماری‎های قلبی و عروقی را به دنبال دارد.


فاضلی‎مقدم با تاکید بر اینکه هر نوع روغن جامدی اعم از حیوانی و گیاهی دارای اسید چرب اشباع هستند، تصریح کرد: افراد مسن و مخصوصا کسانی ‎که سابقه بیماری‎های قلبی و عروقی و پرفشاری خون دارند باید مصرف روغن‎ها را به حداقل برسانند؛ چرا که بخشی از غذاهایی که - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - روزانه مصرف - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - می‎کنیم دارای روغن گیاهی یا حیوانی غیرقابل رؤیت - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - هستند (شیر، پنیر و گوشت) و نباید روغن مصرفی روزانه، جامد گیاهی یا - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - حیوانی باشد بلکه باید از روغن‎های مایع نظیر زیتون، کانولا (کلزا، آفتابگردان و - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - ذرت) که روغن‎های مناسبی هستند، استفاده کرد.


این متخصص تغذیه و رژیم‎درمانی خاطرنشان کرد: - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - پیشنهاد می‎شود - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - از غذاهای دریایی نظیر ماهی که دارای امگا 3 بوده و جزو مواد غذایی سالم هستند و به سلامت قلب کمک می‎کند، استفاده - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - شود. باید افراد در هفته یکی دو بار مصرف ماهی را در سبد غذایی - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - خود قرار دهند.
فاضلی‎مقدم - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - با تأکید بر اینکه در مصرف شیرینی‎جات دقت شود؛ چرا که مصرف شیرینی در بدن تبدیل به چربی می‎شود، اذعان کرد: مصرف شیرینی سلامت قلب را به مخاطره - قیمت سفارش الو قلیون آپادانا - می‎اندازد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram