تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18360.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۹

جلوگیری از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس

معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار از نظارت‌های سفت و سخت بازرسان بهداشت در مدارس خبر داد و گفت: از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس جلوگیری می‌شود.

قُل قُل:معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار از نظارت‌های سفت و سخت بازرسان بهداشت در مدارس خبر داد و گفت: از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس جلوگیری می‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، محسن فرهادی گفت: باتوجه به شروع سال تحصیلی 94-95 به تمام بازرسان محیط دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور آماده باش اعلام شده و یکی از اولویت‌های کاری آنان در سال جاری نظارت بر بهداشت محیط مدارس و اعزام تیم‌های بازرسی سیار به مدارس برای نظارت - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - بر بوفه‌های مدارس اعلام شده است.


وی افزود: بر این اساس بازرسان - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - موظف شده‌اند بر بهداشت محیط مدارس اعم از آب، فاضلاب، دفع پسماندها، سرویس‌های بهداشتی، سیستم دستشویی‌ها، آبرسانی و آبخوری‌های مدارس، نور و وضعیت روشنایی کلاس‌ها، آزمایشگاه‌ها و - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - در کل ایمنی مدارس نظارت کنند.
وی عرضه مواد غذایی در بوفه مدارس را مورد اشاره قرار داد و گفت: بازرسان بر عرضه مواد غذایی در بوفه‌های مدارس که باید «پایگاه تغذیه سالم» باشند از سه جهت نظارت می‌کنند.


وی افزود: اول از نظر رعایت بهداشت فردی توسط عرضه - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - کنندگان - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - مواد غذایی اعم از اینکه روپوش داشته باشند، آموزش‌های لازم را فراگرفته باشند و دارای کارت بهداشت باشند.


فرهادی بیان داشت: دوم، بازرسی از فضای خود خود بوفه‌هاست که باید مناسب طبخ و عرضه غذا باشد و سوم نظارت بر نوع غذایی است که بوفه‌های مدارس تولید و توزیع می‌کنند.


جلوگیری از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس
معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار ادامه داد: جلوگیری از عرضه سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در این بوفه‌ها یکی از موارد مهم بازرسی‌هاست.


وی افزود: سال تحصیلی گذشته بالغ بر 89 هزار بازرسی - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - دراین زمینه صورت گرفت که خوشبختانه 97.5 درصد - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - بوفه‌ها این مساله را رعایت می‌کردند و فقط شاهد تخلف 2.5 درصد بوفه‌های مدارس در این خصوص بودیم.


وی اظهار داشت: تمرکز بر روی توزیع شیر در مدارس نیز در دستور کار است. زیرا وزارت بهداشت عضو - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - کمیته ملی شیر مدرسه است.
وی تصریح کرد: توزیع شیر بر روی نیمکت دانش آموزان و نمونه برداری از شیرها و تحویل آن به آزمایشگاه‌ها بخشی از بازرسی‌ها خواهد - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - بود.
فرهادی گفت: نظارت بر وضعیت سرمایشی و گرمایشی مدارس در فصل سرما برای جلوگیری از اتفاقات ناگواری - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - که در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم وظیفه دیگری است که برای بازرسان تعریف شده است.


وی - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - تعداد تیم‌های بازرسی را 2 هزار تیم اعلام کرد و گفت: - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - طبعا بازرسی از تمام مدارس مستلزم زمان است - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - ولی مطابق سال گذشته این بازرسی‌ها به دقت - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - صورت خواهد گرفت.


معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در پایان همکاری مرکز سلامت محیط وکار با سه اداره کل نوسازی، معماری و شهری و سلامت وزارت آموزش و پرورش در خصوص هرچه بهتر انجام شدن این نظارت‌ها و بازرسی‌ها - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - را مورد تاکید قرارد داد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram