تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18360.html

۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۹

جلوگیری از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس

معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار از نظارت‌های سفت و سخت بازرسان بهداشت در مدارس خبر داد و گفت: از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس جلوگیری می‌شود.

قُل قُل:معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار از نظارت‌های سفت و سخت بازرسان بهداشت در مدارس خبر داد و گفت: از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس جلوگیری می‌شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، محسن فرهادی گفت: باتوجه به شروع سال تحصیلی 94-95 به تمام بازرسان محیط دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور آماده باش اعلام شده و یکی از اولویت‌های کاری آنان در سال جاری نظارت بر بهداشت محیط مدارس و اعزام تیم‌های بازرسی سیار به مدارس برای نظارت - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - بر بوفه‌های مدارس اعلام شده است.


وی افزود: بر این اساس بازرسان - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - موظف شده‌اند بر بهداشت محیط مدارس اعم از آب، فاضلاب، دفع پسماندها، سرویس‌های بهداشتی، سیستم دستشویی‌ها، آبرسانی و آبخوری‌های مدارس، نور و وضعیت روشنایی کلاس‌ها، آزمایشگاه‌ها و - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - در کل ایمنی مدارس نظارت کنند.
وی عرضه مواد غذایی در بوفه مدارس را مورد اشاره قرار داد و گفت: بازرسان بر عرضه مواد غذایی در بوفه‌های مدارس که باید «پایگاه تغذیه سالم» باشند از سه جهت نظارت می‌کنند.


وی افزود: اول از نظر رعایت بهداشت فردی توسط عرضه - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - کنندگان - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - مواد غذایی اعم از اینکه روپوش داشته باشند، آموزش‌های لازم را فراگرفته باشند و دارای کارت بهداشت باشند.


فرهادی بیان داشت: دوم، بازرسی از فضای خود خود بوفه‌هاست که باید مناسب طبخ و عرضه غذا باشد و سوم نظارت بر نوع غذایی است که بوفه‌های مدارس تولید و توزیع می‌کنند.


جلوگیری از توزیع سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در مدارس
معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار ادامه داد: جلوگیری از عرضه سوسیس، کالباس و نوشابه‌های گازدار در این بوفه‌ها یکی از موارد مهم بازرسی‌هاست.


وی افزود: سال تحصیلی گذشته بالغ بر 89 هزار بازرسی - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - دراین زمینه صورت گرفت که خوشبختانه 97.5 درصد - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - بوفه‌ها این مساله را رعایت می‌کردند و فقط شاهد تخلف 2.5 درصد بوفه‌های مدارس در این خصوص بودیم.


وی اظهار داشت: تمرکز بر روی توزیع شیر در مدارس نیز در دستور کار است. زیرا وزارت بهداشت عضو - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - کمیته ملی شیر مدرسه است.
وی تصریح کرد: توزیع شیر بر روی نیمکت دانش آموزان و نمونه برداری از شیرها و تحویل آن به آزمایشگاه‌ها بخشی از بازرسی‌ها خواهد - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - بود.
فرهادی گفت: نظارت بر وضعیت سرمایشی و گرمایشی مدارس در فصل سرما برای جلوگیری از اتفاقات ناگواری - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - که در سال‌های گذشته شاهد آن بودیم وظیفه دیگری است که برای بازرسان تعریف شده است.


وی - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - تعداد تیم‌های بازرسی را 2 هزار تیم اعلام کرد و گفت: - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - طبعا بازرسی از تمام مدارس مستلزم زمان است - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - ولی مطابق سال گذشته این بازرسی‌ها به دقت - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - صورت خواهد گرفت.


معاون بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در پایان همکاری مرکز سلامت محیط وکار با سه اداره کل نوسازی، معماری و شهری و سلامت وزارت آموزش و پرورش در خصوص هرچه بهتر انجام شدن این نظارت‌ها و بازرسی‌ها - قیمت سفارش قلیان روشن ولیعصر - را مورد تاکید قرارد داد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram