تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18227.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۳

میوه‌های نفتی سرطانی!

حدود 10 سال پيش بود كه موضوع رنگ كردن ميوه‌ها بر سر زبان‌ها افتاد. در آن زمان فروشنده‌ها ميوه‌هايي مثل انار و هندوانه را از وسط باز كرده و با رنگ كردن داخل آنها در اصل اينگونه براي فروش بقيه اين محصولات تبليغ مي‌كردند اما كم كم اين رنگ كردن‌ها به پوست ميوه‌ها رسيد. جايي كه ميوه‌هاي كال و نارس را به روش‌هاي مختلف رنگ مي‌كردند تا به جاي ميوه‌هاي رسيده به دست مصرف‌كننده بدهند. البته در اوايل، اين موضوع هم خيلي جدي گرفته نمي‌شد و مردم با اين توجيه كه اين كار فقط براي ميوه‌هاي نوبرانه است، بي‌خيال از كنارش مي‌گذشتند اما با گذر زمان مشخص شد، رنگ كردن ميوه‌ها نه تنها به شغل ثابتي براي گروهي تبديل شده است بلكه اين كار به وسيله موادي صورت مي‌گيرد كه سلامت شهروندان را به خطر مي‌اندازد.

قُل قُل: - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - حدود 10 سال پيش بود كه موضوع رنگ كردن ميوه‌ها بر سر زبان‌ها افتاد. در آن زمان فروشنده‌ها ميوه‌هايي مثل انار و هندوانه را از وسط باز كرده و با - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - رنگ كردن داخل آنها در اصل اينگونه براي - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - فروش بقيه اين محصولات تبليغ مي‌كردند اما كم كم اين رنگ كردن‌ها به پوست ميوه‌ها رسيد. جايي كه ميوه‌هاي كال و نارس را به روش‌هاي مختلف رنگ مي‌كردند تا به جاي ميوه‌هاي رسيده به دست مصرف‌كننده بدهند. - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - البته در اوايل، اين موضوع هم خيلي جدي گرفته نمي‌شد و مردم با اين توجيه كه اين كار فقط براي ميوه‌هاي نوبرانه است، بي‌خيال از كنارش مي‌گذشتند اما با گذر زمان مشخص شد، رنگ كردن ميوه‌ها نه تنها به شغل ثابتي براي گروهي تبديل شده است بلكه اين كار به وسيله موادي صورت مي‌گيرد كه سلامت شهروندان را به خطر مي‌اندازد.

نوبرانه‌های بی‌مزه
به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، روزنامه جوان در ادامه نوشت: روند افزايشي ورود ميوه‌هاي رنگ آوري و نقاشي شده با مواد و گازهاي شيميايي به بازار آنچنان زياد شده كه برخي مسئولان صنفي مجبور به هشدار دادن در اين باره شده و نسبت به سلامتي مصرف‌كنندگان ابراز نگراني كرده‌اند.
حالا ديگر «رنگ شده»ها جاي خود را در بازار - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - ميوه پيدا كرده‌اند؛ اصطلاحي كه درباره مركبات خوشرنگ اما كال به كار مي‌رود. ميوه‌هايي كه - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - بدون هيچ نظارتي و با قيمت بالا در بازار به فروش مي‌رسد و - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - اغلب مردم هم دلخوش به رنگ زرد و نارنجي آنها فكر مي‌كنند نوبرانه‌اي را خريده‌اند كه رسيده و آبدار و آماده خوردن است.

تبدیل رنگ سبز به زرد و - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - نارنجی
«افزودن هر نوع رنگ به ميوه‌ها و مركبات سلامت مردم را تهديد خواهد كرد.»
اينها حرف‌هاي عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس است كه با انتقاد از توزيع ميوه‌هاي رنگ شده در بازار گفت: «افزودن رنگ به ميوه‌ها يا تزيين آنها با واكس براي جلب مشتري بيشتر تقلب براي كسب سود از سوي سودجويان بوده كه بايد دستگاه‌هاي نظارتي برخورد كنند.»


علي - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - كائيدي با بيان اينكه رنگ‌آوري مصنوعي ميوه‌ها با استفاده از مواد شيميايي به طور حتم تهديدي جدي براي سلامت افراد است، افزود: «ميوه‌هايي كه با رنگ مصنوعي به - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - شكل ظاهري مورد‌پسند درمي‌آيند، هيچ‌گاه به علت نداشتن مزه مطلوب مقبوليت عامه ندارند.»


اين - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - نماينده مجلس با تأكيد بر اينكه وزارت جهاد كشاورزي بايد بيش از پيش در راستاي تأمين سلامت مواد غذايي مردم حساسيت داشته باشد، گفت: «با توجه به اوج‌گيري بسياري از سرطان‌ها نبايد اجازه دستكاري در توليد محصولات با هدف سودآوري صرف داده شود.»


رنگ كردن ميوه‌ها مسئله‌اي است كه رئيس اتحاديه باغداران ايران هم به صورت تلويحي، آن را تأييد كرد و گفت: «در چند سال اخير عده‌اي سودجو قبل از فصل برداشت، پرتقال را از باغداران خريداري مي‌كنند و با استفاده از دستگاه‌هايي پرتقال را رنگ‌آوري مي‌كنند و رنگ پرتقال را از سبز به زرد يا نيمه زرد و سبز تبديل مي‌كنند.»
به گفته مجتبي شادلو اين‌گونه ميوه‌ها براي سلامتي ضرر دارند زيرا ميوه پرتقال، خودش اسيد دارد و بر اثر گرمادهي ميزان اسيد آن بالاتر رفته و علاوه بر از بين رفتن خاصيت آن، براي دستگاه گوارش بسيار - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - خطرناك - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - است اما رنگ‌آميزي ميوه‌ها يا سبززدايي به - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - دو صورت انجام مي‌شود كه شيوه رنگ‌آميزي با «گاز اتيلن» در كشور ما كاربرد بيشتري دارد.»

نفوذ موادشیمیایی به قلب میوه‌ها
شايد رنگ كردن گنجشك و فروختن آن به جاي قناري فقط يك ضرب‌المثل باشد اما امروز گروهي ميوه‌هاي كال را به دو - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - روش رنگ مي‌كنند و چنان به جاي ميوه‌هاي رسيده به جامعه قالب مي‌كنند كه صداي كسي در نمي‌آيد.
كارشناسان معتقدند به دو روش اين كار صورت مي‌گيرد؛ در روش اول ابتدا با گاز اتيلن، - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - رنگ ميوه‌ها را - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - برمي‌گردانند و بعد در محلول رنگي غوطه‌ور مي‌كنند تا رنگ ميوه‌ها مجلسي‌تر و براق‌تر شود.
روش دوم اما كمي متفاوت است. در اين روش، خبري از گاز اتيلن نيست و از همان ابتدا مركبات در محلول‌هاي رنگ با - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - غلظت بالاتر - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - غوطه‌ور مي‌شود. ميوه‌ها در آب 50 درجه سانتيگراد - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - به مدت 20 دقيقه غوطه‌ور مي‌شوند تا رنگ، جذب پوست ميوه و يكدست شود. بعد از آن نيز ميوه‌ها سرد شده و - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - واكس زده مي‌شوند. اين روش در ميوه‌هاي وارداتي بسيار ديده مي‌شود. در اين روش ممكن است مواد شيميايي - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - به داخل ميوه نفوذ كند و موجب مسموميت و حتي ابتلاي مصرف‌كننده به سرطان شوند.

حواسمان به سموم باشد
مشكل ميوه‌هاي رنگ شده فقط به محصولات داخلي ختم نمي‌شود. اكثر ميوه‌هاي وارداتي هم با اينكه ظاهر قشنگي دارند، اما نه كيفيت دارند و نه مزه.
با این حال مردم انتظار دارند با توجه به قانوني شدن طرح انتزاع وظايف و اختيارات بخش كشاورزي از وزارت صنعت، نظارت دقيق‌تري از سوي وزارت جهاد كشاورزي بر سلامت محصولات وارداتي صورت بگيرد.


از طرف ديگر توليدكنندگان ميوه‌ها و محصولات كشاورزي داخلي نيز بايد به محصولات خود اجازه رشد كافي قبل از عرضه به بازار را بدهند، چراكه رنگ‌آوري در ليموشيرين، پرتقال و نارنگي كه - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - در شرايط غيرطبيعي صورت مي‌گيرد، تهديدي جدي براي سلامت جامعه است. بر همين اساس وزارت جهاد كشاورزي بايد - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - به صراحت اعلام كند استفاده از هر نوع رنگ و مواد - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - خاص براي رسيده و با كيفيت نشان دادن - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - ميوه‌ها ممنوع است.
در همين راستا رئيس اداره بهداشت كشاورزي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي هشدار داد: «هرچند باقيمانده سموم روي - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - ميوه‌ها علامت خاصي ندارد اما چسبناك يا براق - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - بودن، نشانه باقي‌ماندن سموم روي آنها است.»


رضا عزتيان افزود: «برخي ميوه‌هاي آغشته به باقي‌مانده سموم، داراي بو و طعم مواد شيميايي مانند - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - نفت است. به همين خاطر اگر ميوه‌اي، طعم و بويي غير‌طبيعي داشته باشد به طور قطع از مواد شيميايي براي رشد و به عمل‌آوري آن استفاده شده - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - است.»
آنچه مشخص است اينكه رنگ‌آوري ميوه‌ها به ويژه مركبات و موز و خرمالو، مي‌تواند مشكلاتي را براي مصرف‌كنندگان ايجاد كند كه شايع‌ترين آنها ناراحتي‌هاي - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - گوارشي است. با اين اوصاف و با تصميمات و دستورات بي‌عمل مسئولان فقط - قیمت سفارش قلیون فوری کوهسار - بايد از مردم خواست مراقب سموم باقي‌مانده در ميوه‌ها و سبزي‌ها باشند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram