تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18024.html

۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۱

توزیع برنج آلوده‌ شایعه است/اهداف انتخاباتی دارند

در شرایطی که برخی شایعات درباره معدوم‌سازی گوشت مرغ از سوی وزارت کشاورزی تکذیب شد، توزیع برنج‌های آلوده و تاریخ مصرف گذشته هم از سوی این وزارتخانه تکذیب شده است و به گفته مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، «به نظر می‌رسد طرح‌ این شایعات با اهداف انتخاباتی صورت می‌گیرد».در این بین، برخی از نمایندگان مجلس به شرکت بازرگانی دولتی برای توقف توزیع برنج آلوده فرصت چهار روزه دادند که مسئولان این شرکت صراحتاً اعلام کردند «اگر کسی مصداق چنین تخلفی دارد اعلام کند، چراکه این شرکت حدود 100 هزار تن برنج خریداری شده دولتی را تاریخ مصرف بهینه‌شان رو به اتمام بود با انجام تست‌ها و آزمایشات متعدد از سوی سازمان غذا و دارو مجوز استفاده و مصرف تا پایان امسال را دریافت کرده که هنوز هم توزیع نشده‌اند».

قُل قُل:در شرایطی که برخی شایعات درباره معدوم‌سازی گوشت - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - مرغ از سوی وزارت کشاورزی تکذیب شد، توزیع برنج‌های آلوده و تاریخ مصرف گذشته هم از سوی این وزارتخانه تکذیب شده است و به گفته مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، «به نظر می‌رسد طرح‌ این شایعات با اهداف انتخاباتی صورت می‌گیرد».

در این بین، برخی از نمایندگان مجلس به شرکت بازرگانی دولتی برای توقف توزیع - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - برنج آلوده فرصت چهار روزه دادند که - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - مسئولان این شرکت صراحتاً اعلام کردند «اگر کسی مصداق چنین تخلفی دارد اعلام کند، چراکه این شرکت حدود 100 هزار تن برنج خریداری شده دولتی را تاریخ مصرف بهینه‌شان رو به اتمام بود با - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - انجام تست‌ها و آزمایشات متعدد از سوی سازمان غذا و دارو مجوز استفاده و مصرف تا پایان امسال را دریافت کرده که هنوز هم توزیع نشده‌اند».


به گزارش سللامت نیوز به نقل از ایسنا، چندی پیش برخی رسانه‌ها از توزیع برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته از سوی شرکت بازرگانی دولتی خبر داده بودند که پس از چند روز وزیر جهاد کشاورزی آن را به شدت رد کرد - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - و گفت:‌ محموله‌های برنج توزیع شده تاریخ مصرفشان نگذشته بود و طبق روال معمول پس از انجام تست و آزمایشات صورت گرفته، تاریخ مصرفشان تمدید شد.


البته پس از آن علی - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - قنبری - مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی - در این باره به خبرنگار ایسنا اعلام - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - کرد که تاریخ مصرف برنج‌های توزیع شده مذکور به هیچ وجه نگذشته بود و با نظارت و مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو تاریخ مصرف این محموله‌ها تا پایان - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - امسال تمدید شده است.
اما برخی رسانه‌ها با بداخلاقی و - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - انتشار اخبار نادرست در این زمینه تنها مردم را - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - نگران می‌کنند.


البته پس از انتشار این شایعات نیز سازمان غذا و دارو درباره اخبار مرتبط با توزیع برنج‌های - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - آلوده وارداتی در قالب اطلاعیه‌ای تأکید کرد هر کالای سلامت‌محوری که از طریق گمرک و به صورت قانونی وارد می‌شوند با حساسیت و دقت بالا از نظر عدم مغایرت با معیارهای بهداشتی مورد بررسی قرار می‌گیرند و کوچکترین تخلف و تهدیدی در حوزه فراورده‌های سلامت قابل توجیه نخواهد بود.


محمد هاشمی - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - - مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو - در این اطلاعیه اعلام کرده کهبرنج‌هایی که توسط شرکت بازرگانی دولتی یا شرکت‌های دیگر وارد کشور می‌شوند قبل از - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - حصول اطمینان از سلامت‌شان اجازه ورود به بازار نخواهند یافت و اگر در صحت و سقم محصولی که با مجوزهای قانونی وارد کشور شده کوچکترین تشکیکی حاصل شود سازمان غذا و دارو به عنوان یکی از مهمترین نهادهای ناظر بر ایمنی غذا از صدور مجوز برای آن‌ها خودداری کرده و آن‌ها را به کشور مبدأ مرجوع - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - می‌کند.


البته پس از این واکنش‌های دولتی نیز شایعات توزیع برنج آلوده خاتمه نیافت و کار به مجلس شورای اسلامی کشیده شد؛ به گونه‌ای که برخی نمایندگان مانند عبدالرضا مصری - سخنگوی هیأت رئیسه - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - مجلس - در این باره هشدار داد و اعلام کرد صدها هزار تن برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته در یکی از انبارهای غرب کشور - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - وجود دارد که برخی می‌خواهند با تعویق بسته‌بندی این برنج‌ها آن‌ها را به تهران آورده و به خورد مردم بدهند.


همچنین برخی دیگر از نمایندگان مجلس در این زمینه به وزارت جهاد کشاورزی و شرکت بازرگانی دولتی فرصت چهار روزه برای توقف توزیع برنج آلوده دادند اما مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران معتقد است که توزیع برنج آلوده آن هم از سوی این شرکت دولتی که با نظارت‌های متعدد همراه است امکان‌پذیر نیست و اگر کسی مصداقی از چنین تخلفی دارد آن را به وزارت جهاد کشاورزی یا شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کند.


همچنین حسن عباسی معروفان - - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - معاون شرکت بازرگانی دولتی - در این زمینه به ایسنا اعلام کرد که هیچ یکی از محموله‌هایی که تاریخ مصرفشان تا پایان امسال تمدید شده بود تا امروز تاریخ مصرفشان نگذشته بود و تاکنون نیز توزیع نشده‌اند اما چنین شایعاتی به نظر می‌رسد با اهداف انتخاباتی از سوی برخی مطرح - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - می‌شود.


وی افزود: حدود 100 هزار - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - تن برنج خریداری شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی که در سطح کشور پراکنده‌اند تاریخ مصرف بهینه‌شان رو به اتمام بود که با انجام تست‌ها و آزمایشات متعدد از سوی سازمان غذا و دارو مجوز استفاده و مصرف تا پایان امسال را دریافت کردند که البته تاکنون نیز توزیع نشدند.


عباسی معروفان تصریح کرد: وقتی - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - که - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - تخلفی وجود ندارد مشخص نیست نمایندگان مجلس از هشدار نسبت - قیمت قلیان ذغال روشن نیاوران - به کدام تخلف خبر می‌دهند و شرکت بازرگانی دولتی آماده ارائه همه مستندات خود در این زمینه است و اگر کسی استناداتی درباره توزیع برنج تاریخ مصرف گذشته آلوده از سوی این شرکت دارد اعلام کند تا با آن برخورد کنیم.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram