تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18238.html

۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۸

پرتقال مصری سمی است

مدیرکل میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه انواع میوه قاچاق به ویژه پرتقال مصری دارای باقیمانده سموم است، گفت: انتظار می رود ستاد قاچاق کالا با ورود این گونه میوه ها برخورد کند.

قُل قُل: مدیرکل میوه های گرمسیری - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - و نیمه گرمسیری معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه انواع میوه قاچاق به ویژه پرتقال مصری دارای باقیمانده سموم - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - است، گفت: انتظار می رود ستاد قاچاق کالا با ورود این گونه میوه ها برخورد کند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، ابوالقاسم حسن پور افزود: انتظار داریم دستگاه های نظارتی و اجرایی کشور از خرید، توزیع و فروش میوه های - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - خارجی در سطح شهرها نیز جلوگیری کنند زیرا بیشتر این پرتقال ها آلوده به آفت مگس مدیترانه ای هستند و میزان باقیمانده سموم آنان بیش از حد مجاز است که می تواند بر سلامتی مصرف کنندگان تاثیر نامطلوبی داشته باشد.

وی تصریح کرد: بخش عمده میوه قاچاق از جمله پرتقال مربوط به حوزه مدیترانه و کشور مصر است که به صورت غیررسمی از مبادی مرزی غرب کشور وارد - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - می شود.

وی خاطرنشان کرد: ما خواستارپیگیری و برخورد با متخلفان از طریق مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و استانداری های استان های مرزی هستیم.

مدیرکل میوه های گرمسیری با بیان اینکه سالانه هفت میلیون تن میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری حدود 46 درصد از تولید محصولات باغبانی کشور را به خود اختصاص می دهد، افزود: از این میزان حدود چهار میلیون - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - و 700 هزارتن مرکبات، یک میلیون تن انار، یک میلیون تن خرما، و - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - 80 هزارتن انجیر است.

حسن پور وضعیت تولید میوه های گرمسیری - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - کشور را مطلوب دانست و افزود: با توجه به میزان تولید میوه در کشور، نیازی به واردات یا ورود - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - میوه های قاچاق - قیمت قلیون ذغال روشن اکباتان - به کشور نیست.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram