تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18131.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۱

نیازمند پدافند غیرعامل کارا در حوزه غذا هستیم/تهدید بیوتروریسم غذایی جدی است

مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تهدیدات جدی اکنون در حوزه ایمنی غذا در بحث بیوتروریسم مطرح است، گفت: با توجه به تهدیدات بیولوژیکی، نیازمند پدافند غیرعامل هوشمند و کارآ در حوزه غذا هستیم.

قُل قُل: مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تهدیدات جدی اکنون در حوزه ایمنی غذا در بحث بیوتروریسم مطرح است، گفت: با توجه به تهدیدات بیولوژیکی، نیازمند پدافند غیرعامل هوشمند و کارآ در حوزه غذا هستیم.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - ایرنا، هدایت حسینی روز سه شنبه در نخستین همایش «ملی تهدیدات ایمنی و سلامت غذا در - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - دنیای امروز» در سالن شماره 3 سالن همایش رازی افزود: - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - بسیاری از میکروارگانیسم ها اکنون می توانند تهدیدات ایمنی غذا باشند.وی خاطرنشان کرد: برخی معتقدند جنون گاوی که در اروپا، آسیب جدی به صادرات گوشت وارد کرد یا بیماری - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - سارس که ضربه ای به اقتصاد نوپدید چین زد، نتیجه بیوتروریسم است.

حسینی خاطرنشان کرد: برخی سوءاستفاده کنندگان یا بازرگانان داخلی، غذاهای ارزان وارد می کنند که می تواند آلوده باشد.مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: با توجه به - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - گستردگی مرزها، نیاز به کنترل ورود فراورده های غذایی قاچاق از این طریق داریم؛ تهدیدات جدی اکنون در حوزه ایمنی غذا در بحث بیوتروریسم مطرح است .

حسینی افزود: تهدیداتی در حوزه محصولات ژنتیکی دستکاری شده (تراریخته) وجود دارد که سازمان غذا و دارو کنترل جدی بر آنها دارد.وی تصریح کرد: افزودنی های شیمیایی نیز می توانند در سلامت بطور عمدی تاثیر گذار باشند.

حسینی ادامه داد: کشف، شناسایی، پیشگیری از گسترش و قرنطینه از جمله مراحل مبارزه با بیوتروریسم به شمار می روند که کشف و شناسایی تهدیدات صنایع غذایی سال هاست که در کشور آغاز شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram