تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18131.html

۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۱

نیازمند پدافند غیرعامل کارا در حوزه غذا هستیم/تهدید بیوتروریسم غذایی جدی است

مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تهدیدات جدی اکنون در حوزه ایمنی غذا در بحث بیوتروریسم مطرح است، گفت: با توجه به تهدیدات بیولوژیکی، نیازمند پدافند غیرعامل هوشمند و کارآ در حوزه غذا هستیم.

قُل قُل: مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تهدیدات جدی اکنون در حوزه ایمنی غذا در بحث بیوتروریسم مطرح است، گفت: با توجه به تهدیدات بیولوژیکی، نیازمند پدافند غیرعامل هوشمند و کارآ در حوزه غذا هستیم.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - ایرنا، هدایت حسینی روز سه شنبه در نخستین همایش «ملی تهدیدات ایمنی و سلامت غذا در - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - دنیای امروز» در سالن شماره 3 سالن همایش رازی افزود: - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - بسیاری از میکروارگانیسم ها اکنون می توانند تهدیدات ایمنی غذا باشند.وی خاطرنشان کرد: برخی معتقدند جنون گاوی که در اروپا، آسیب جدی به صادرات گوشت وارد کرد یا بیماری - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - سارس که ضربه ای به اقتصاد نوپدید چین زد، نتیجه بیوتروریسم است.

حسینی خاطرنشان کرد: برخی سوءاستفاده کنندگان یا بازرگانان داخلی، غذاهای ارزان وارد می کنند که می تواند آلوده باشد.مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده های خوراکی - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: با توجه به - قیمت قلیون ذغال روشن نیاوران - گستردگی مرزها، نیاز به کنترل ورود فراورده های غذایی قاچاق از این طریق داریم؛ تهدیدات جدی اکنون در حوزه ایمنی غذا در بحث بیوتروریسم مطرح است .

حسینی افزود: تهدیداتی در حوزه محصولات ژنتیکی دستکاری شده (تراریخته) وجود دارد که سازمان غذا و دارو کنترل جدی بر آنها دارد.وی تصریح کرد: افزودنی های شیمیایی نیز می توانند در سلامت بطور عمدی تاثیر گذار باشند.

حسینی ادامه داد: کشف، شناسایی، پیشگیری از گسترش و قرنطینه از جمله مراحل مبارزه با بیوتروریسم به شمار می روند که کشف و شناسایی تهدیدات صنایع غذایی سال هاست که در کشور آغاز شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram