تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون روشن شمال تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 13297.html

۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۹

۷ درمان غذایی برای مراقبت از سلامت کبد و لوزالمعده

این نکته ثابت شده که شیوه زندگی و رژیم های غذایی مدرن، با سلامت کبد و پانکراس هماهنگ نیست.

قُل قُل:این نکته ثابت شده که شیوه زندگی و رژیم های غذایی مدرن، با سلامت کبد و پانکراس هماهنگ نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای - اجاره قلیون روشن شمال تهران - سلامت ،مطالعات نشان - اجاره قلیون روشن شمال تهران - داده که سیگار، بی تحرکی، مصرف قند، انتخاب آب میوه های بسته بندی شده به جای میوه های طبیعی و ... منجر به حساسیت و در معرض خطر قرار گرفتن این اندام های حیاتی می - اجاره قلیون روشن شمال تهران - شود.

در اینجا با ۷ ماده غذایی که باعث حفظ عملکرد پانکراس یا همان لوز المعده و کبد می شود، و از این اعضای مهم مراقبت می کند؛ معرفی شده است:

آووکادو: سرشار از گلوتاتیون است و به کاهش سموم در کبد و پانکراس کمک می کند. فراموش نکنید که آووکادو غنی از چربی های غیر اشباع است که به عنوان چربی های خوب نیز شناخته می شوند. این چربی ها منجر به سلامت دیواره - اجاره قلیون روشن شمال تهران - های شریانی می شوند و کلسترول بد را نیز کاهش می دهند.

روغن زیتون: حدود ۹۰ میلیون آمریکایی مبتلا به کبد چرب هستند و این یک عامل خطر عمده برای دیابت، حملات قلبی و حتی سرطان است. پژوهشگران اخیرا به این نتیجه رسیده اند که روغن زیتون مانع تجمع تری گلیسیرید در - اجاره قلیون روشن شمال تهران - کبد می شود. تحقیق دیگر خواص مفید روغن زیتون در مبارزه با آسیب های مزمن کبدی اثبات شده است. دلیلش این است که روغن زیتون دارای اثرات آنتی اکسیدانی است و توانایی تنظیم کار سلول کبد برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن را دارد. انواع روغن های دیگر از قبیل روغن کنجد، روغن دانه کتان و ... خاصیت روغن زیتون - اجاره قلیون روشن شمال تهران - را برای حفظ - اجاره قلیون روشن شمال تهران - سلامت کبد و پانکراس دارند.

چغندر - اجاره قلیون روشن شمال تهران - قند و آب هویج: التهاب کبدی به نام هپاتومگالی، همراه با علل مختلف است؛ از جمله تجمع بیش از حد چربی در کبد، ویروس یا هپاتیت. پزشک - اجاره قلیون روشن شمال تهران - شما بهترین درمان ها را در صورت ابتلا پیشنهاد می کند - اجاره قلیون روشن شمال تهران - با این حال مصرف برخی گزینه های غذایی طبیعی نه تنها به حفظ سلامت کبد کمک می کند، یک گزینه عالی برای بهبود عملکرد - اجاره قلیون روشن شمال تهران - پانکراس نیز هست. - اجاره قلیون روشن شمال تهران - یک عدد چغندر را همراه با یک هویج و مقادیری آب لیمو و آب گرم در وعده صبحانه میل کنید تا شاهد تاثیرات آن بر سلامت این دو اندام حیاتی باشید. تحقیقات نشان داده بتالائین، یک نوع آنتی اکسیدان موجود در چغندر باعث کاهش - اجاره قلیون روشن شمال تهران - چشمگیری میزان چربی - اجاره قلیون روشن شمال تهران - کبد و التهاب آن می شود.

چای - اجاره قلیون روشن شمال تهران - سبز: یک نوشیدنی عالی - اجاره قلیون روشن شمال تهران - برای ترویج سلامت پانکراس و کبد است و آنهم به علت خواص ضد التهابی اش. کاتچین موجود در چای سبز، نوعی آنتی اکسیدان است که عملکرد کلی کبد و پانکراس را بهبود می بخشد. این نوشیدنی به کاهش چربی کبد نیز کمک می کند.

سیب زمینی: این سبزی مفید شاخص گلیسمی پایینی دارد و به - اجاره قلیون روشن شمال تهران - حفظ سلامت پانکراس و کبد کمک زیادی می کند. نتایج پژوهشی که در دانشگاه کالیفرنیا انجام شده است نشان می دهد که این ماده نشاسته ای نارنجی رنگ باعث تحریک و بهبود عملکرد پانکراس شده و خطر ابتلا به سرطان آن را به میزان ۵۰ درصد کاهش می دهد.

کنگر فرنگی: محافظ سلامت کبد، پانکراس و کیسه صفرا - اجاره قلیون روشن شمال تهران - است. مصرف کنگر - اجاره قلیون روشن شمال تهران - فرنگی باعث هضم چربی ها می شود و التهاب را کاهش می دهد. این سبزی عملکرد کبد تنبل و چرب را نیز بالا می برد. مصرف این سبزی باعث از بین رفتن سموم در ارگان ها شده - اجاره قلیون روشن شمال تهران - و حرکات روده را نیز بهتر می کند.

پاپایا: محتوای بالای فلاونوئیدها در آن مانند کریپتوکسانتین، باعث کاهش کلسترول بد شده، روند اکسیداسیون سلولی و در نهایت التهاب کبد و پانکراس را نیز کاهش می دهد.

- اجاره قلیون روشن شمال تهران -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram