تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیان شرق تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 13294.html

۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰

۷ ویتامین و ریزمغذی برای مبارزه با انواع سرطان ها

رژیم های غذایی اغلب افراد فاقد مواد مغذی و ویتامین هایی است که برای مبارزه با سرطان در دسترس هستند.

قُل قُل:رژیم های غذایی اغلب افراد فاقد مواد مغذی و ویتامین - شماره اجاره قلیان شرق تهران - هایی است که برای مبارزه با سرطان در دسترس هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،با این حال شما می توانید از طریق مصرف روزانه و منظم - شماره اجاره قلیان شرق تهران - ۷ ماده مغذی، خطر ابتلا به انواع سرطان ها را از خود دور کنید:

ویتامین دی: مطالعات نشان داده اند کسانی که سطوح بالای ویتامین دی را دریافت می کنند، در معرض خطر کمتری از ابتلا به سرطان سینه، تخمدان، کلیه، روده، پانکراس، پروستات و سرطان های دیگر هستند. بیش از ۹۰ درصد از ویتامین دی از راه نور خورشید سنتز می شود اما بیشتر مردم به خاطر ترس از ابتلا به - شماره اجاره قلیان شرق تهران - سرطان پوست کمتر در معرض نور آفتاب قرار می گیرند در حالی که استفاده از کرم های ضد آفتاب استاندارد و رعایت موارد جلوگیری از آفتاب سوختگی، خطر ابتلا به این سرطان را کاهش می دهد. دریافت روزانه هزار تا ۲ هزار وحد ویتامین دی در روز از طریق رژیم غذایی یا مکمل های این ویتامین برای جلوگیری از سرطان های یادشده مفید است.

کورکومین: مطالعات نشان داده‌اند که كوركومين، ماده فعال بيولوژيك زردچوبه، علاوه بر اثرات آنتي ‌اکسيداني و ضد - شماره اجاره قلیان شرق تهران - التهابي، اثرات ضد سرطاني و ويژگي های ممانعت از ايجاد سرطان را هم داراست.

ویتامین های گروه ب: بعضی تحقیقات - شماره اجاره قلیان شرق تهران - نشان داده است که ویتامین های گروه ب - شماره اجاره قلیان شرق تهران - از جمله اسید فولیک یا همان ویتامین ب ۹، می تواند خطر - شماره اجاره قلیان شرق تهران - ابتلا به برخی سرطان ها را کاهش دهد. افرادی که اسید فولیک بیشتری دریافت می کنند، خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ و سرطان کبد کمتر است. فولات، برای سلول ها و بافت های تکثیر یافته بسیار مفید است. برای مبتلایان به سرطان، مصرف مکمل فولات بسیار خوب است.

آنتی اکسیدان ها: برخی ترکیبات موجود در چای سبز غنی از آنتی اکسیدان ها، باعث قطع رشد سلول های سرطانی در محیط - شماره اجاره قلیان شرق تهران - آزمایشگاهی شده اند. افرادی که چای سبز می نوشند و از سیگار - شماره اجاره قلیان شرق تهران - اجتناب می کنند، کمتر در معرض خطر سرطان مری هستند. البته چای سبز خواص دیگری نیز دارد و از بروز خطر حمله قلبی و ابتلا به اضطراب می کاهد.

سلنیوم: در مناطقی از - شماره اجاره قلیان شرق تهران - جهان که سطح سلنیوم خاک بالا است، مرگ و میر کمتری ناشی از سرطان ریه، سینه، روده بزرگ، تخمدان، گردن رحم، مثانه، لوزالمعده و سرطان مری گزارش شده است. از آنجا که بدن - شماره اجاره قلیان شرق تهران - نیاز کمی به این ماده معدنی دارد، انجمن سرطان آمریکا توصیه کرده است که با یک رژیم غذایی سالم و همراه با مقدار زیادی میوه ها و سبزیجات می توان این میزان سلنیوم را به دست آورد. آجیف غذاهای - شماره اجاره قلیان شرق تهران - دریایی، غلات سبوس دار، گوشت و مرغ، نیز حاوی سلنیوم هستند.

روغن - شماره اجاره قلیان شرق تهران - ماهی: برخی تحقیقات نشان می دهد زنانی که دو بار در هفته - شماره اجاره قلیان شرق تهران - ماهی مصرف - شماره اجاره قلیان شرق تهران - می کنند کمتر دچار ابتلا به سرطان آندومتر می شوند. با این حال روغن ماهی فواید دیگری هم دارد از جمله این که منجر به جلوگیری از بیماری های قلبی یا سکته مغزی می شود ضمن این که با کاهش خطر ابتلا به افسردگی نیز ارتباط دارد.

بتاکاروتن: ویتامین آ شامل بتاکاروتن می تواند تومورها را کوچک کرده و سرعت رشد آنها را کاهش دهد. با این وجود مصرف بیش از حد ویتامین آ یا همان بتاکاروتن می تواند سمیت ایجاد کند. بیش از ۵ هزار واحد بتاکاروتن در روز را نباید دریافت کرد./

منبع:everydayhealth

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram