تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 20704.html

۱۳۹۳/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۸

اگر بی‌خوابی دارید آب‌آلبالوی ترش بنوشید

مطالعه‌ای جدید نشان می‌دهد که به‌جای مصرف دارو برای خواب بهتر، از آب‌آلبالوی ترش استفاده کنید.

قُل قُل: مطالعه‌ای جدید نشان می‌دهد که به‌جای مصرف دارو برای خواب بهتر، از آب‌آلبالوی ترش استفاده کنید.


به گزارش سلامانه و به - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - نقل از natural news محققان دانشگاه لوئیزیانا می‌گویند مصرف دو بار - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - در روز آب‌آلبالو زمان خواب بزرگ‌سالانی را که تا 1,5 - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - ساعت بی‌خوابی دارند افزایش می‌دهد.


بسیاری از کسانی که از مکمل‌های - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - حاوی ملاتونین استفاده می‌کنند نمی‌دانند که این مکمل‌ها نه‌تنها اثرات جانبی ناخوشایند مانند تلو تلو خوردن به‌محض بیدار شدن یا گیجی را به همراه دارد بلکه - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - به‌طور بالقوه می‌تواند مهلک باشد. از طرف - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - دیگر - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - برخی معتقدند قرض‌های خواب‌آور بسیار خطرناک بوده و می‌تواند مرگ زودرس ناشی از سرطان، بیماری قلبی یا دیگر بیماری‌های جدی را سرعت بخشد. در حقیقت بیمارانی که قرص خواب‌آور - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - می‌خورند 4,6 بار بیشتر از افراد دیگر جان - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - خود را از دست می‌دهند.


افرادی که دچار بی‌خوابی هستند در - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - معرض خطرهای جدی، بیماری‌های مزمن و حتی مرگ ناشی از فشارخون بالا، دیابت، افسردگی و چاقی و نیز سرطان، افزایش مرگ‌ومیر و کاهش کیفیت زندگی و بهره‌وری هستند.


اما آب‌آلبالو با داشتن ملاتونین بالا که کارکرد اصلی آن تنظیم چرخه خواب‌وبیداری از طریق سیگنال دهی نور - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - و تاریکی است کیفیت خواب را افزایش می‌دهد. - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - همچنین حاوی تریپتوفان، یک امینو اسید ضروری است که به خواب و نیز التهاب مرتبط است. اگرچه میزان تریپتوفان در آب‌آلبالوی ترش کمتر از دز معمولی لازم برای خواب است اما ترکیبات موجود در آب‌آلبالوی ترش از پایین آمدن - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - این امینو اسید که خواب را با اختلال مواجه می‌سازد جلوگیری می‌کند. بنابراین محققان به این نتیجه رسید که تأثیر همکاری متقابل ملاتوین و تریپتوفان در آلبالوی ترش دلیل فایده آن - آنلاین قلیون ذغال روشن شریعتی - برای بی‌خوابی است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram